הקטיפה הענקית לפירוק רך מאוד

מעבר לתוצאות החומריות והכלכליות, הכליאה הכללית שצרפת עמדה בפניה במשך כמעט חודשיים לא הייתה ללא השלכות על המורל של מבוגרים וילדים כאחד. שיבוש הרגלי היומיום, הכליאה החריפה את יחסי האנוש והמשפחה, ומשמשת כמבחן ליכולתם של כולם לחיות ביחד באמת. מפחיד עבור חלק, מרגיע ונוח לאחרים, הפקרות היחסית פחות או יותר אמורה בכל זאת לסמן חזרה הדרגתית לשגרה. או כשבסוף דובים ודובונים יוצאים ממחילותיהם.

הילדים בהחלט היו הכי מוטרדים בקצב החיים שלהם. למרות כושר ההסתגלות שלהם, ההרגלים היומיומיים השולטים ומבנים את חייהם של הצעירים ביותר השתנו באופן דרסטי. הילדים נאלצו לחתוך מתישהו את החוט למען הסוציאליזציה והעצמאות, ופתאום נאלצו הילדים לחשוב מחדש על למידתם על העולם בתקופה מיוחדת זו, המתרכזת כעת במשפחתם הקטנה. רחוק מחבריהם ומורתם, תלמידי בית הספר הקטנים בהחלט ראו את החבל המפורסם הזה ריתוך מחדש עבור רבים מהם, לאחר שבועות שלמים שהו בתוך פקעה סגורה בפני עצמה. תרחיש שלא ניתן היה להעלות על הדעת רק לפני 3 חודשים, אך לא נטול התעניינות רגשית.

יד עוזרת לחזרה חלקה למציאות

הצעצוע המחבק הענק שיעזור להתגבר על הגזרה ולחזור לשלב בית הספר

המפואר הענק לתת אומץ

ימים שלמים עם אבא ו / או אמא, חלומם של ילדים קטנים רבים, מתגשמים לפתע. למרות שהקשרים המחוזקים האלה הם ברכה מבחינת בניית קשרים, הם עשויים להפוך את החזרה למציאות לבעייתית יותר. כתוצאה מכך, אם זה צפוי לרבים, במיוחד מהגדולים יותר, החזרה לבית הספר עשויה להיראות כמו הפסקה חדשה לילדים, כמו התחלה ראשונה זו של הגן. על רקע ההתאוששות שבוודאי תהיה בקרוב, הזמן הוא אפוא לסוציאליזציה מחדש הדרגתית, זו המאפשרת להאריך את הכבל הזה הקשור להורים ואשר מתקצר ללא הרף בשבועות האחרונים. מעבר שיכול להיעזר בהתערבות של צד שלישי, הדודו בשם הטוב יותר, או יותר טוב, ה קטיפה ענקית. בין אם הוא משמש בן לוויה יומיומי בבית ובין אם הוא הופך לציון הדרך החדש של קטן שגדל, הדובון הענק או חד הקרן יוכלו למלא את תפקיד המתווך בין הוריו היקרים לעולם החיצון..

צעצוע רך חד קרן או דינוזאור שילווה את הקטנים בגזרה

או לקנות בעל חיים ענק זול כדי לתגמל את הילד שחוזר באומץ לבית הספר

הכנסת קטיפה חדשה לחייו של ילד המוכן לחזור לבית הספר יכולה להיות חלק חיוני בהפניית תשומת הלב מהחידוש הפתאומי של הניכור היומיומי. הפוך במהירות לבן הזוג החדש והאהוב של הקטן, הפלאש בגודל XXL יהפוך לאמת המידה היומית החדשה, ויותיר במקצת את חבריו הרכים האחרים שליוו אותו לאורך כל הסגירה. הגעה חדשה המתאימה במקרה זה לעזיבה חדשה, זו לקראת בית הספר.

להרגיע תוך יצירת תשומת לב חדשה

או מצאו חיה מפוחלצת ענקית כבן לוויה לחזור לחיים רגילים לאחר כליאה

אם לא מתוכננת חזרה לבית הספר לשנה זו, הלווה החדש בדמות צעצוע רך של חד קרן ורוד או כחול ענק של דינוזאור, ישמור על תשומת ליבו של קטן שהפך להיות תלוי מדי בקישורים הבלעדיים החדשים שנוצרו במהלך הכליאה. . עם גודל השווה לזה של הילד, או אפילו גדול יותר, הקטיפה הענקית מרגיעה והופכת לשותף החדש למשחק. ביטחון ומגן על הלילות הודות למבנה המרשים שלו, שום פחד לא יתחכך בו.

בגודלו הענק, הקטיפה היא אי אמיתי של רכות, בנוסף להיותו משחק אידיאלי וחבר בהקיץ. גודלו הגדול משמש גם כקישוט, צבעי הפסטל המרגיעים שלו מביאים נימה של רווחה לחדרי הקטנים..

חד הקרן, כוכב צעצועי החיבוק הענקיים

או לרכוש צעצוע קטיפה חד -קרן ורוד ענק זול לילדים בזמן ההכלה